Visos kategorijos
EN

1970-ųjų Sodas

Įkūrėjas: AdaHuang (moteris gimė 1977 m.)

1970-ųjų Orchard buvo įkvėptas nedidelio miestelio centrinėje Kinijos dalyje, pavadintame „Orchard“. Tai įkūrėjo Ada Huang gimtasis miestas. Orchard mieste nėra tankių vaismedžių; nėra išankstinio nusistatymo, kuris tradiciškai yra palankesnis berniukams, o ne merginoms; bet yra šeima ir kaimynai, gyvenantys darniai; taip pat yra pavasario sodinimo viltis ir rudens derliaus džiaugsmas. Metai iš metų miesto žmonės triūsia ūkininkaujant. Įprastas ir paprastas darbas paveldi žmonių darbštumą, optimizmą, geranoriškumą ir gerumą.

1995 m. Ada pradėjo dirbti drabužių prekybos srityje Hunan Textile Import & Export Co., Ltd. Atsidavusi ir sunkaus darbo per kelerius metus ji pelnė klientų pasitikėjimą ir bendradarbiavimą iš įvairių šalių, tokių kaip Šiaurės Amerika, Europa, Vidurio Rytų ir Pietų Afrika.

Siekdama geriau plėtoti užsienio prekybos verslą ir pagerinti efektyvumą nuo dizaino kūrimo iki gamybos kontrolės, Ada pradėjo verslumo kelionę. 2007 metais Ada su kolegomis įkūrė drabužių fabriką. 2013 m. Ada įkūrė Hunan Prowin Import & Export Co., Ltd. Tuo pačiu metu Ada sukūrė „1970-ųjų vaismedžių sodą“, kupiną įkvėpimo augimo.

Prekės ženklas skirtas maždaug 20-40 metų moterims, o pagrindinis dėmesys skiriamas moteriškų drabužių serijai „Borderless Vintage Theme“, integruojančiai praeitį, dabartį ir ateitį. Mūsų filosofija yra tokia: „Keliaujant per praeitį, sutelkti dėmesį į dabartį, pažvelgti į ateitį“. Tegul kiekviena draugė suvokia save sąmoningai ir šypsosi, mėgaujasi gyvenimu užtikrintai ir optimistiškai.

1970-ųjų Orchard, kaip Hunan Prowin prekės ženklas, nuoširdžiai kviečiame tinkamus partnerius Europoje ir JAV bei kitose šalyse. laukiu jūsų dėmesio.