Visos kategorijos
EN

Kaip pasirinkti tinkamą marškinėlių spausdinimo procesą

Laikas: 2022-04-14

Skirtingi raštai suteikia kultūriniams marškinėliams skirtingas reikšmes ir asmenybes. Kultūriniai marškinėliai – tai kultūros paveldas ir asmenybės išraiška. Skirtingas meistriškumas taip pat suteikia skirtingus raštus ypatingesnei išraiškai, o tai suteikia daugiau jutimo ir lytėjimo skirtumų, todėl būtina pasirinkti tinkamą meistriškumą. Tačiau daugelis tinkintojų dažnai nežino, kaip pasirinkti pritaikytą procesą, arba nežino, kaip pagrįstai suderinti arba pasirinkti skirtingus spausdinimo procesus pagal išlaidų biudžetą. Toliau pateikiame „Prowin“ spausdinimo procesą kaip pavyzdį, kad atskleistumėte skirtingų spaudinių proceso skirtumus ir kainų skirtumus bei atsargumo priemones renkantis skirtingus procesus.


Įprastus kultūrinių marškinėlių pritaikymo spausdinimo procesus galima grubiai suskirstyti į: šilkografiją, terminio perdavimo spausdinimą, tiesioginį įpurškimą, siuvinėjimą ir kitus procesus. Visi šie procesų tipai priklauso nuo gamybos sąnaudų, rodymo efekto ir proceso ciklo. Tai amatas, labiau atitinkantis grupinį ar individualų pritaikymą.


Prieš kalbėdami apie įvairius procesus, turime paaiškinti tikrinimo mokestį. Daugelis spausdinimo procesų turi būti tikrinami, o tada spausdinami, todėl pirmiausia reikia apmokestinti spausdinimo mokestį tinkinimo procese. Vienai versijai reikia atidaryti vieną rašto spalvą. Jei rašte yra kelios spalvos, reikia atidaryti kelias versijas, todėl spausdinimo mokesčio kainą reikia nustatyti pagal konkretų raštą. Todėl kuo didesnis pritaikymų skaičius, tuo mažesnis vidutinis kiekvieno marškinėlio spausdinimo mokestis


Šilkografija

Šilkografija turi daugiausiai meistriškumo. Yra net 13 tinkintų šilkografijos amatų rūšių, be to, tai yra dažniausiai pasirenkamas amatas. Kadangi spausdinimo kaina yra skaičiuojama vidutiniškai kiekvienam kultūriniam marškiniui, kuo daugiau pritaikymų, tuo daugiau Tuo pigesnė spaudos kaina.

Šilkografijos marškinėliai

Karštas štampavimas, Karštas sidabras

Šio spausdinimo proceso efektas rodo aukso sidabro efektą. Geriausiai tinka su juodais apatiniais marškiniais. Jis turi atsparumo rūgštims ir atsparumo aukštai temperatūrai, didelio blizgesio ir gero stabilumo pranašumus. Jį taip pat mėgsta įmonės dėl neoksidacinės ir vėsios metalo tekstūros. Jis pasižymi puikiomis spausdinimo savybėmis, taupo energiją ir yra tinkamiausias LOGO spausdinimui. Tai labai tinka kai kurioms finansų industrijos įmonėms ar individualumo siekiantiems individualiems pritaikytojams.

Karštas štampavimas, Karšti sidabriniai marškinėliai

Puff spausdinimas

Šis spausdinimo procesas turi trimatį efektą, todėl šis procesas yra geras pasirinkimas, kai tekstūrai pagerinti reikalingas vienspalvis raštas.

Puff marginimo marškinėliai

Fluorescencinis procesas

Ryškios rašto spalvos taip pat pasižymi komforto ir švelnumo savybėmis. Jis gali rodyti labai ryškias spalvas įprastoje aplinkoje, taip pat gali atspindėti labai ryškią fluorescenciją specialiu trumpųjų bangų šviesos šaltiniu. Pavyzdžiui, KTV ir barai gali rinktis šį amatą, kai reikia pritaikyti darbuotojų darbo drabužius. Tai taip pat geriausias pasirinkimas madingiems mados prekių ženklams, gatvės talentams, madingoms asmenybės grupėms arba naktiniams bėgikams ir naktiniams motociklininkams.

Fluorescenciniai marškinėliai

Refleksinis procesas

Refleksijos procesą galima suskirstyti į du tipus. Pilkas atspindintis efektas yra labai stiprus, o baltas atspindintis efektas yra silpnesnis nei pilkas atspindintis efektas. Geriausia naudoti raštuose, kur reikia, kad modelis išsiskirtų.

Šviesą atspindintys marškinėliai

Terminis perdavimas

Šilumos perdavimo procesas skirstomas į du tipus: šilumos perdavimą ir flokavimą. Šie du procesai taip pat turi savo skirtumų. Kaip ir šilkografija, taip pat reikalingas spausdinimo mokestis.

šilumos perdavimas ir flokavimas

Skaitmeninis tiesioginis įpurškimas

Šis procesas tinka šviesiems apatiniams marškiniams, tačiau tamsūs apatiniai marškiniai yra mažiau veiksmingi; jis negali būti naudojamas kaip POLO marškinėliai ar ploni megztiniai. Minimalus užsakymo procesas yra naudoti šį procesą, kuris gali atitikti asmeninį tinkinimą ir nereikalauja paskelbimo mokesčio, o tai yra labai ekonomiška asmeniniam tinkinimui.

Skaitmeninės spaudos marškinėliai

Siuvinėjimo procesas

Siuvinėjimo procesas skirstomas į siuvinėjimą ir siuvinėjimą aplikacijomis. Toks procesas turi gerą poveikį kitų stilių kultūriniams marškiniams, tokiems kaip marškinėliai ir POLO marškinėliai. Tai labai tinka paprastiems prekės ženklų logotipams, tekstams ar raštams, ir nereikia mokėti publikavimo mokesčių.

siuvinėti MARŠKINĖLIAI