Visos kategorijos
EN

Kiek tu žinai apie marškinėlių audinius???

Laikas: 2022-06-15

1. Kas yra gramų svoris?

Svoris gramais paprastai naudojamas audinio storiui nurodyti. Kuo didesnis gramų svoris, tuo storesni drabužiai. Paprastai marškinėlių svoris yra nuo 160 gramų iki 220 gramų. Jei jis per plonas, jis bus labai skaidrus, o jei per storas - tvankus. Paprastai geriau rinktis 180-280 gramų. (Trumpomis rankovėmis dažniausiai sveria 180-220 gramų, o tokio storio tinka nešioti. Marškinėliai ilgomis rankovėmis dažniausiai renkasi 260 gramų audinio, tai yra storesnio tipo)

2. Kas yra skaičius?

Apibrėžimas: įprastas svoris yra jardų ilgio, kurį turi svaras medvilninių verpalų, skaičius.

Šiurkščiavilnių verpalai: gryni medvilniniai verpalai, kurių skaičius yra 18 ir mažiau, daugiausia naudojami storiems audiniams arba pūkiniams ir kilpiniams medvilniniams audiniams austi.

Vidutinis skaičius: gryni medvilnės verpalai 19-29 skaitmenų. Daugiausia naudojamas megztiems drabužiams su bendraisiais reikalavimais.

Smulkūs verpalai: 30-60 grynos medvilnės verpalai. Daugiausia naudojamas aukštos kokybės megztiems medvilniniams audiniams.

Kuo didesnis skaičius, tuo jis minkštesnis, o marškinėliai paprastai būna 21 ir 32.

3. Kas yra šukavimas?

Marškinėlių medvilniniai siūlai gali būti skirstomi į karštus ir šukuotus.

Karšti verpalai: reiškia verpalus, verptus karšto verpimo būdu, dar žinomus kaip šukuoti verpalai.

Šukuoti verpalai: tai verpalai, pagaminti naudojant aukštos kokybės medvilnės pluoštą kaip žaliavą ir verpimo metu šukuojant karštus siūlus. Audinio paviršius yra gana švarus ir minkštas liesti.

4. Kokie yra marškinėlių marginimo procesai?

Marškinėlių spausdinimas iš esmės skirstomas į šilkografiją ir perkėlimo spaudą.

Šilkografija: technologija yra gana sudėtinga, daugiausia apimanti dizainą, plėvelių gamybą, spausdinimą, spausdinimą ir džiovinimą. Šilkografijos privalumai yra didelis spalvų atsparumas, ilgaamžiškumas ir skalbimas. Šilkografinės spaudos plokščių gamybos sąnaudos yra didelės, todėl norint sumažinti sąnaudas reikalinga masinė gamyba, o ji negali patenkinti vienos ar labai mažų partijų spausdinimo.

Perdavimo spausdinimas: taip pat žinomas kaip šilumos perdavimas. Privalumai – ryškios spalvos ir paprasta technologija. Trūkumas yra tas, kad raštas yra prastai patvarus, neatsparus nusidėvėjimui ir neplaunamas